ŻTC BIKE RACE Przasnysz. Kolejna edycja czeka.

Kategorie:

 

Niezależnie od tego, gdzie pojawia się cykl ŻTC BIKE RACE obsada wyścigu jest imponująca, a o końcowym zwycięstwie decyduje zazwyczaj przysłowiowy błysk szprychy. Nie inaczej zapewne będzie w Przasnyszu. 

 

 

Starty

Starty zaplanowano wyjątkowo w dwóch turach. Pierwsza już o godzinie 10:00. W niej wystartują wszystkie kategorie FIT RACE, a zatem cyklu  pozwalającego na start na dowolnym rowerze. Wyścig podzielony jest na 5 kategorii wiekowych startujących w jednym peletonie, na jednym dystansie.

 

Tuż po nich wystartuje część grup SUPER PRESTIGE (K20, K30, K40, K50+, M60, M70, M80+). To drugi z cykli, który odbywa się w ramach ŻTC BIKE RACE, w  którym startować można wyłącznie na rowerze szosowym.

 

O godzinie 12:00 pozostała część kategorii SUPER PRESTIGE tj. M20, M30, RED, M40, M50

 

 

Nagrody

Zadbano także o cenne nagrody. Wśród zwycięzców wszystkich kategorii rozlosowany zostanie lot samolotem, zorganizowany przez Aeroklub Północnego Mazowsza, a zwycięzcy kategorii M20, M30, M40, M50 otrzymają bony o wartości 500 zł na produkty firmy KROSS

 

W tym roku cykl imprez kolarskich ŻTC BIKE RACE ruszył w kwietniu i potrwa do września, składać się będzie z 13 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.

 

Rywalizacja rozpoczęła się 21 kwietnia w Grójcu. Rywalizacja w Przasnyszu będzie dziewiątym etapem z cyklu. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

 

 

Info

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Przemysław Popek
Zdjęcia: ŻTC

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x