ŻTC BIKE RACE 2018. Rawa Mazowiecka i Łyszkowice!

Kategorie:

W Rawie Mazowieckiej oprócz rywalizacji na jednośladach w ramach ŻTC BIKE RACE 2018, zorganizowano także zawody „Rawa W BIEGU”. Niemal stu uczestników biegowego szaleństwa punktualnie o 10:00 wyruszyło na dziesięciokilometrowe zmagania. Najlepszy okazał się Tomasz Kunikowski z czasem 36:06 min.

 

 

 

Po biegaczach na trasę wyruszyli kolarze, rywalizacji nie ułatwiała pogoda, palące słońce i podmuchy wiatru sprawiały, że trudy wyścigu poczuli nawet najwytrwalsi zawodnicy. W kategoriach, które miały do przejechania najdłuższy dystans, czyli 112 km triumfowali w M20 – Patryk Domagała (Bike Atelier Team), w M30 – Mariusz Pałyga (ABSOLUTE BIKES TEAM), zaś w kategorii RED (zawodników starszych, chcących jechać najdłuższy dystans) zwyciężył Siergiej Fadeev z Federacji Rosyjskiej.

 

 

 

Dzień później zmagania przeniosły się do jeszcze gorętszych, ale za to mniej wietrznych Łyszkowic, które już po raz drugi gościły zawodników w ramach cyklu ŻTC BIKE RACE. Tu najdłuższy dystans wynosił 96,8 km, w którym triumfowali odpowiednio w M20 – Łukasz Małecki (T4B BIKE TEAM) w M30 – Adam Studziński (SKINLINE ŻTC Żychlin), zaś w REDzie ponownie najlepszy był Rosjanin Siergiej Fadeev.

 

 

 

Szczegółowe wyniki poszczególnych cykli i kategorii wiekowych dostępne są na stronie www.ztc.pl.

 

 

 

W tym roku cykl odbywać się będzie od kwietnia do września i składać się będzie z 13 etapów rozgrywanych na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego.  

 

 

 

Czwarty etap cyklu odbędzie 5 maja w Mińsku Mazowieckim w ramach X Memoriału Feliksa Rawskiego. Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące zmagań znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

 

 

 

Krótka informacja o całym cyklu wyścigów TUTAJ. 

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów
Zdjęcia: Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x