ŻTC BIKE RACE po raz pierwszy w Garwolinie

Kategorie:

 

Miasto położone jest we wschodniej Polsce, usytuowane w południowo-wschodniej części Równiny Garwolińskiej, nad rzeką Wilgą, 60 km od Warszawy. Stanowi doskonałe miejsce do uprawiania sportu i rekreacji.

 

W Garwolinie przygotowano rundę o długości 27,6 kilometrów. Start i meta nastąpi w Garwolinie przy ul. Kościuszki, następnie peleton pojedzie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zagórze, Chęciny, Górzno, Reducin i Mierżączkę, gdzie nastąpi powrót od południa do Garwolina, ul. Warszawską, Lubelską i Aleją Legionów na metę.

 

26 maja spotkamy się ponownie, po raz pierwszy w Garwolinie. Zapraszam wszystkich na czwarty etap ŻTC BIKE RACE. W Garwolinie oprócz kolarskiej rywalizacji nie zabraknie wrażeń dla kibiców. Wraz z lokalnym samorządem planujemy tam wyjątkowy festyn. Zaś najszybsi na mecie mogą liczyć na dodatkowe nagrody specjalne. Bądźcie tego dnia z nami! – zachęca do udziału, dyrektor cyklu, Wojciech Pawelec.

 

Wyścigowi towarzyszyć będzie Piknik Charytatywny „W dzień mamy Jonkowi pomagamy”. Podczas festynu odbędą się liczne pokazy: iluzjonisty – jednego z finalistów programu Mam Talent, artystycznych baniek mydlanych, a także laserów. Będzie również możliwość przejażdżki zabytkowymi autami, pływanie motorówką, jak również możliwość zabawy na popularnych dmuchańcach, paintball, fotobudki, konie, licytacje oraz loterie fantowe.

 

 

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdują się pod adresem www.ztc.pl

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: ŻTC
Zdjęcia: ŻTC

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x