ŻTC BIKE RACE 2019 Rawa Mazowiecka

Kategorie:

ŻTC BIKE RACE 2019 Rawa Mazowiecka

Tradycyjnie o godzinie 12:00 na trasę wyruszą kolarze, którzy rywalizować będą w dwóch prestiżowych cyklach SUPER PRESTIGE oraz FIT RACE.

 

Zawodnicy ścigać się będą na rundzie o długości 28 km – przebiegać będzie ona przez Boguszyce, Garłów, Dziurdzioły, Nowe Byliny, Stanisławów Lipski, Wólkę Jagielczyńską, Zalas, Podkonice Małe i do Rawy Mazowieckiej gdzie przy ul. Tatar będzie meta i start.

 

 

Rawa W BIEGU

Zanim jednak na trasę wyruszą kolarze, do rywalizacji staną biegacze w wyścigu Rawa W BIEGU. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 10:00. Start odbędzie się przy ul. Tatar w Rawie Mazowieckiej – trasa poprowadzona zostanie rundą przebiegającą wzdłuż zalewu, metą w miejscu startu. Zawodnicy pokonają dwie rundy o łącznym dystansie o długości 10 kilometrów.

 

Na zawodników czeka niezwykle urokliwe miejsce jakim jest Rawa Mazowiecka, na terenie miasta częściowo znajduje się rezerwat przyrody Rawka chroniący koryto rzeki Rawki z rozgałęzieniami od źródeł do ujścia. Sama sportowa rywalizacja odbywać się będzie w sąsiedztwie ponad 50- hektarowego zalewu Tatar otoczonego lasem, stanowiącego znakomite miejsce do rekreacji i wypoczynku. 

 

Zapraszamy do Rawy Mazowieckiej zawodników z całymi rodzinami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: sportowcy znakomitą okazję do rywalizacji, zaś towarzyszące im osoby zyskają możliwość spokojnego przedmajówkowego wypoczynku z dala od zgiełku miasta, pośród urokliwej rawskiej przyrody

zachęca do udziału w 2. etapie ŻTC BIKE RACE 2019, Wojciech Pawelec, dyrektor cyklu.

 

 

 

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

 

Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich i biegowych znajdują się pod adresem www.ztc.pl.

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: ŻTC
Zdjęcia: ŻTC

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x