ŻTC BIKE RACE 2018 zakończenie sezonu

Kategorie:

ŻTC BIKE RACE 2018 za nami, ale to nie koniec emocji.

Finał miał swoją specjalną oprawę. Zanim na trasę wyruszyli kolarze, najpierw o miano najlepszego rywalizowali biegacze na trasie o długości 10 kilometrów. Rywalizację w znakomity stylu wygrał Daniel Mikielski, który nieco po „kolarsku”, na solo przybiegł na metę z przewagą nieco ponad czterech minut nad kolejnym Przemysławem Chmielem. Trzeci był Paweł Łęcki.

 

 

Punktualnie o godzinie 12:00 na dwudziestopięciokilometrową rundę ruszyli kolarze. W kilku kategoriach klasyfikacji generalnej sprawa była jeszcze otwarta, dlatego też emocje były podwójne. Sporo poruszenia wywoływała rywalizacja w ramach FIT RACE, a to szczególnie za sprawą klasyfikacji drużynowej. Zawodnicy na trasie mogli liczyć na wsparcie ze strony kibiców, którzy pojawili się tego dnia w Żyrardowie. Ostatecznie najlepszą drużyną został Jurand Ciechanów, przed TEAM HUROM i Gilicki Bike.

 

 

Po zakończeniu zmagań tradycyjnie uhonorowano zwycięzców ostatniego etapu, a po nim nagrodzeni zostali najlepsi w klasyfikacji generalnej. Ostatnim punktem programu było losowanie nagród głównych wśród mistrzów cyklu. W tym roku nie jest to jednak ostatni wyścig firmowany przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. 22 września w Warszawie rozegrana zostanie „Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE”. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące tych zmagań kolarskich oraz wyniki znajdują się pod adresem www.ztc.pl.    

 

 

Wyniki całego cyklu TUTAJ. 

 

 

Relacje z wybranych poprzednich edycji ŻTC BIKE RACE poniżej:

GRÓJEC

RAWA MAZOWIECKA i ŁYSZKOWICE

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Materiały prasowe ŻTC
Zdjęcia: Materiały prasowe ŻTC

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x