Zerowa edycja cyklu Szuter Master już za 10 dni!

Kategorie:

W tym roku poza zerową edycją pt. Beskid Niski rozegrane zostaną jeszcze zawody na Suwalszczyźnie (29 sierpnia) oraz Mazowszu (26 września). Podczas każdej edycji dostępne są dwie trasy ok. 50 oraz ok. 100 km. Jest więc coś dla zaprawionego gravelowego środowiska, ale impreza będzie otwarta także dla zawodników na innych rowerach, a trasy przejezdne także dla tych na wiekowych sztywniakach, klasycznych trekingach czy nawet typowych szosówkach z nieco grubszą oponą…

 

 

Choć ta ostatnia grupa może mieć małe problemy w Iwoniczu. Na zerowej edycji czekają na nas najpiękniejsze partie Beskidu Niskiego. Na pewno będzie błoto, trochę dziurawego asfaltu i leśnych duktów, kilka wysiedlonych miejscowości, po których zostały już tylko cerkwiska lub fundamenty domów, przygodowe brody do sforsowania. To będzie zdecydowanie najtrudniejsza i najbardziej górska edycja, Nagrodą niech będzie panorama Tatr – do zobaczenia na ostatnim podjeździe.

 

 

A potem już tylko zjazd do mety we wspaniałym podkarpackim uzdrowisku i fajrant – posiłek, grillowa uczta i typowy napój regeneracyjny gravelowego środowiska! Wpadnijcie i Wy, bez względu na to, czy macie gravele czy nie. Drugiej edycji ZERO już nie będzie!

 

Strona internetowa: http://szutermaster.pl/
Zapisy: https://b4sportonline.pl/szuter_master/

Facebook: https://www.facebook.com/Szuter-Master-104836671287634

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x