WYŚCIG by Tomasz Marczyński

Kategorie:

wyścig by Tomasz Marczyński

 

 

 

Całe swoje doświadczenie łączę w imprezie kolarskiej, jakiej
wcześniej nie znaliście. Moje ulubione szosy i szutry, smak
rywalizacji na dwóch dystansach w zaskakującej formule, zapach
najlepszej włoskiej kawy i klimat kolarskiego święta na mecie –
nie ma lepszego sposobu na podsumowanie sezonu.
Hasta luego!

Tomasz Marczyński

 

 

 

 

Start

Impreza odbędzie się 7 października w Niepołomicach. Start o godzinie 11:11 sprzed czternastowiecznego Zamku a Expo… na zamkowym dziedzińcu! Rywalizacja toczyć się będzie na dwóch dystansach – 96 kilometrów i 42 kilometrów. Trasę wytyczył prawdziwy koneser niepołomickich dróg i bezdroży (tak, tak – będą i szutry!) – sam Tomasz Marczyński.

Limit pakietów startowych: 1000.

 

 

 

wyścig by Tomasz Marczyński

 

 

 

Segmenty

Na trasie Wyścigu znajdą się trzy specjalne segmenty – to atrakcja specjalna. Każdy z segmentów będzie miał inny charakter, pozwalając wykazać się zawodnikom o kompletnie odmiennych umiejętnościach: pierwszy będzie na długiej prostej, drugi na sztywnym podjeździe, trzeci – na deser – już w samych Niepołomicach, na krętych ulicach miasta.  Każdy segment będzie miał swój pomiar czasu i swoją klasyfikację a najlepsi, czyli najszybsi w kategorii Open, otrzymają specjalne nagrody i tytuł King of the…

 

 

 

Expo

Na dziedzińcu Zamku powstanie expo dla kolarskiej branży – jesień to doskonały czas, aby pochwalić się nowościami na kolejny rok. Przed Zamkiem powstanie specjalna strefa kulinarna. Staną w niej food trucki, które będą także atrakcją dla mieszkańców Niepołomic. Obok tego pasta party z prawdziwego zdarzenia, kawa, lody, owoce i coś słodkiego.

 

 

 

Wielkie kolarskie zakupy

Wyścig będzie okazją do zgarnięcia fajnych rabatów na kolarski sprzęt. Wydarzeniem specjalnym towarzyszącym Wyścigowi będzie Bike Sale Expo, czyli wielka posezonowa wyprzedaż branży rowerowej. Do Niepołomic zawitają liczące się na kolarskim rynku marki, które przygotują na jeden dzień specjalne ceny na swoje produkty. Będzie okazja sprawić sobie zasłużony prezent po trudach całego sezonu. Tej okazji po prostu nie można przegapić! Bike Sale Expo odbędzie się na dziedzińca XIV wiecznego zamku w Niepołomicach w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wstęp wolny.

 

 

Zapisy 

 

 

Afterparty

Jak wędkarze o rybach, tak kolarze o rowerach mogą rozmawiać godzinami. Właśnie dlatego organizujemy po Wyścigu after party. Wszystko odbędzie się w unikalnej scenerii krakowskiej Strefy 54, czyli prawdziwym sercu towarzyskiego życia Krakowa.

Start o godzinie 18:00.

 

 

wyścig by Tomasz Marczyński

 

 

 

Strona wyścigu 

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: informacja prasowa
Zdjęcia: informacja prasowa

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x