WYŚCIG 2019 BY TOMASZ MARCZYŃSKI

Kategorie:

Dlaczego warto przyjechać na Wyścig?

 

Po pierwsze

Tomasz Marczyński. Pomysłodawca i ambasador Wyścigu – Tomek Marczyński to najbardziej charakterystyczny i charyzmatyczny polski kolarz w zawodowym peletonie. 5 października 2019 już po raz drugi będzie gospodarzem Wyścigu. Podejmie swoich gości, udzieli kolarskich rad oraz stanie na starcie wraz ze wszystkimi.

 

 

Po drugie

Niepołomice. To fantastyczne miejsce dla fanów kolarstwa. Idealny punkt wypadowy do pobliskiej Puszczy Niepołomickiej. Dosłownie kilkanaście minut jazdy samochodem od Krakowa znajdziecie dziesiątki kilometrów doskonałych asfaltów, świetne szutrowe trasy i ogrom zieleni. Tu jest wszystko, żeby się ścigać, lub po prostu przeżywać kolarską przygodę, a po niej zasiąść przy dobrej kawie, lodach i ciastku.

 

 

Po trzecie

Trasa. Jesienny klasyk na zakończenie sezonu, w którym umieszczamy wszystko co kolarskie tygrysy lubią najbardziej. Start spod Zamku Królewskiego w Niepołomicach dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie będziecie się nudzić, start ostry na progu puszczy, a później „ogień” po asfaltach i szutrach, bo wiadomo, że tempo robi Wyścig. A komu będzie mało, może dołożyć jeszcze watów na dwóch specjalnie przygotowanych segmentach – jeden w sercu puszczy, a drugi na ostatniej prostej. To wszystko gwarantuje Tomasz Marczyński, a on wie co mówi.

 

 

Po czwarte

Pomoc dla Ryszarda Szurkowskiego. Kolarskie środowisko nieraz już pokazało, że potrafi się wspierać. Nie ma też w nim nikogo, kto nie chciałby zobaczyć mistrza świata, Ryszarda Szurkowskiego ponownie na rowerze. Rehabilitacja trwa, a my z każdego wpisowego przekażemy 15 złotych na pomoc panu Ryszardowi. Niech poczuje moc kolarskiej braci!

 

 

Po piąte

Kolarskie After Party. W sobotni wieczór można będzie wspólnie z Tomkiem Marczyńskim pożegnać sezon w Klubie Scena 54 w centrum Krakowa. Nieformalne spotkanie będzie znakomitą okazją by powspominać zakończy sezon i przedyskutować plany na kolejny. Na after party pojawią się i koledzy Tomka z drużyny Lotto Soudal, i kolarskie legendy. Szczegóły tej kolarskiej imprezy: co, gdzie i jak już wkrótce.

 

Zapisy już trwają. 

 

Więcej informacji  na wyscig.cc/wyscig/

 

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: informacja prasowa
Zdjęcia: informacja prasowa

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x