Wesprzyj Ukrainę licytując gravela Obed GVR

Kategorie:

Okazując swoje wsparcie dla walki narodu ukraińskiego, firma Obed wystawiła na aukcję rower GVR, „dumnie pomalowany w barwy flagi ukraińskiej”. Zwycięzca aukcji będzie tylko jeden i tylko jeden zestaw ramowy ich najnowszego roweru aero carbon gravel będzie pomalowany w żółto-niebieskie barwy Ukrainy, ale zawsze możesz przekazać swój własny datek bezpośrednio na ten sam fundusz UNICEF, co Obed.

Stań po stronie Ukrainy – Obed GVR

Obed pomaluje jeden ze swoich nowych rowerów szutrowych GVR w kolory flagi ukraińskiej jako wyraz wsparcia dla cierpiącego narodu ukraińskiego. Cały dochód ze zwycięskiej – w 100% podlegającej odliczeniu od podatku – oferty na aukcji zostanie przekazany na rzecz Funduszu UNICEF „Ochrona dzieci na Ukrainie”.

Zwycięzca aukcji otrzyma pomalowaną na zamówienie ramę GVR w wybranym przez siebie rozmiarze, którą będzie mógł dowolnie rozbudować. Oferty są otwarte już teraz i przyjmowane do 26 marca rano czasu polskiego. Na stronie aukcji znajduje się licznik odliczający czas, lista wszystkich aktualnych ofert oraz bezpośredni link do przekazania darowizny bezpośrednio na rzecz UNICEF.

Obed podzielił się również decyzją o wstrzymaniu sprzedaży rowerów do Rosji i Białorusi do czasu rozwiązania problemu inwazji na Ukrainę, mówiąc: „To trudna decyzja, ale musi zostać podjęta, aby wywrzeć presję, gdziekolwiek jest to możliwe, w celu potępienia agresji i przemocy ze strony rządu rosyjskiego”.

„Obed jest dumny, że stoi z tymi, którzy walczą o to, co słuszne, dlatego #StandWithUkraine”.

Info: obedbikes.com

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x