Trek wypuszcza zupełnie nową linię rowerów gravelowych Checkpoint

Kategorie:

 Trek zaprezentował dziś powiększającą się, całkowicie nową linię Checkpoint, zapewniając, że każdy, od zapalonych rowerzystów wyścigowych po weekendowych hobbystów, znajdzie dla siebie niesamowity przygodowy rower szutrowy. 

Całkowicie nowy Checkpoint, zaprojektowany z myślą o lepszych wycieczkach w terenie, jest teraz dostępny w trzech poziomach modelowych: SLR, SL i ALR. Chociaż funkcje każdego modelu są dostosowane do innego typu rowerzysty, każdy Checkpoint ma miejsce na opony 45c i zupełnie nową progresywną geometrię, która zapewnia rowerzystom szybkość i zwinność, a jednocześnie także stabilność i kontrolę na szybkich, nierównych zjazdach.

Checkpoint SLR — Stworzony do pędzenia

Checkpoint SLR to najlżejszy i najszybszy rower gravelowy od Treka. Ma ramę z włókna węglowego OCLV Serii 700 z aerodynamicznymi kształtami rur inspirowanymi modelem Émonda, wewnętrzny schowek na narzędzia, wygładzający teren IsoSpeed w rurze górnej oraz idealną liczbę mocowań przerzutek dla rowerzystów, którzy przede wszystkim planują ścigać się.

Checkpoint SL — Stworzony do włóczenia się

Checkpoint SL został stworzony na poważną przygodę. Ma ramę z włókna węglowego OCLV Serii 500, wewnętrzny schowek na narzędzia, wygładzający teren IsoSpeed w rurze podsiodłowej i mnóstwo mocowań do przewożenia sprzętu i zapasów. Jest również kompatybilny ze sztycą regulowaną dla rowerzystów, którzy uwielbiają atakować singletracki.

Checkpoint ALR — Stworzony do uniwersalności

Checkpoint ALR jest najbardziej praktycznym z rowerów w tej linii. Ma solidną ramę Alpha Aluminium Serii 300 z mnóstwem mocowań na błotniki, torby, bidony oraz bagażniki z przodu i z tyłu. Świetnie się nadaje do jazdy przygodowej, codziennych dojazdów do pracy, a nawet wyścigów.

Dostępne modele Checkpoint

Checkpoint SLR 9 eTap

Checkpoint SLR 7 eTap

Checkpoint SLR 7

Checkpoint SLR 6 eTap

Checkpoint SL 7 eTap

Checkpoint SL 6 eTap

Checkpoint SL 5

Rama z widelcem Checkpoint SL

Checkpoint ALR 5

Rama z widelcem Checkpoint ALR

Nowe rowery Checkpoint dostępne są już na wybranych rynkach przez Internet, na stronie trekbikes.com, a także przez sieć globalnych partnerów handlowych Treka.

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x