Trek wprowadza szybsze, płynniej jeżdżące modele Domane

Kategorie:

 Trek Domane

 

„To zdecydowanie najszybszy model Domane, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy” – powiedział Jordan Roessingh, dyrektor ds. rowerów szosowych w firmie Trek. „Nowa konstrukcja udoskonala wszystkie najbardziej lubiane części poprzednich generacji tego modelu. Zapewnia płynniejszą jazdę, jest bardziej zintegrowany i daje większe możliwości niż kiedykolwiek wcześniej, a ponadto zapewnia lepsze wyniki szerszemu gronu odbiorców”. 

 

Aerodynamiczny kształt rur ramy, wewnętrzne prowadzenie kabli i lepsze zintegrowanie sprawiają, że nowy rower Domane jest znacznie szybszy niż poprzednie modele. W teście w tunelu aerodynamicznym (porównującym nową ramę z modelem zeszłorocznym) nowa rama pozwoliła zaoszczędzić kolarzom ponad minutę na godzinę.

 

Trek Domane

 

Nowe modele rowerów szosowych Domane SLR i SL są wyposażone w regulowany rozdzielacz przedni i tylny IsoSpeed firmy Trek. Technologia ta sprawia, że rower pochłania męczące nierówności na drodze, dzięki czemu kolarze dłużej zachowują siły. Po raz pierwszy została wprowadzona w platformie Domane w 2012 roku.

 

Trek Domane

 

Modele rowerów Domane SLR wyposażone są w ten sam regulowany rozdzielacz IsoSpeed rury górnej co najnowsze modele Madone firmy. Pozwala to kolarzom dostosować ustawienie do każdego stylu jazdy i terenu.

 

Trek Domane

 

Tę całkowicie nową ramę wyposażono w schowek wbudowany w ramę, w którym rowerzysta może bez problemu pomieścić narzędzia i części zamienne. Kieszeń w koszulce lub sakwa pod siodełko też może się do tego nadać, ale te rozwiązania nie zawsze oznaczają atrakcyjny wygląd i wygodę. Nowy zintegrowany schowek Domane zapewnia ochronę tych podstawowych elementów, jednocześnie umożliwiając umieszczenie koszyka na bidon na rurze dolnej. Nowe modele Domane wyposażone są również w zintegrowane z siodłem mocowanie tylnej lampki Flare R.

 

Trek Domane

 

 

Nowy Domane został zbudowany z myślą o prędkości, pewności siebie i kontroli dla wszystkich rowerzystów. Nowe modele są wyposażone w hamulce tarczowe i opony 32c (z wyjątkiem modelu Domane SLR 9 eTap, który jest dostępny z zestawem szerokich opon 28c), chociaż rama może pomieścić szerokie opony do 38c z zalecanym przez firmę Trek odstępem 4 mm między oponą a ramą.

 

 

Trek Domane

 

 

Nowy rower Domane został zaprojektowany tak, aby każda jazda po drogach była lepsza dla wszystkich rowerzystów niezależnie od płci i typu ciała. To rower szosowy dla każdego – i na każdego. Geometria Endurance daje ci pozycję, która jest szybka, stabilna, wygodna na długich dystansach i wyjątkowych wyprawach oraz odpowiednia dla prawie każdego kolarza szosowego.

 

 

Trek Domane

 

Nowe modele Domane są dostępne od ręki wyłącznie poprzez globalną sieć partnerów handlowych firmy Trek oraz na trekbikes.com. Nowy rower Domane jest również natychmiast dostępny do personalizacji za pośrednictwem programu rowerowego firmy Trek Project One.

 

Trek Domane

 

Nowe modele Domane SLR:

Domane SLR 9 eTap
Domane SLR 9
Domane SLR 7 eTap
Domane SLR 7
Domane SLR 6

Nowe modele Domane SL:

Domane SL 7 eTap
Domane SL 7
Domane SL 6
Domane SL 5
Domane SL 4

Dowiedz się więcej na: www.trekbikes.com

 

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Trek Bicycle
Zdjęcia: Trek Bicycle

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x