Trek pokazuje odświeżone modele Madone SL z wkładem suportu T47

Kategorie:

Trek zaprezentował dzisiaj nowy model Madone SL, wzbogacając linię najwyższej klasy rowerów wyścigowych o nowe, korzystne jednoślady dla szerszej rzeszy zorientowanych na wyniki miłośników szosy.

[INFORMACJA PRASOWA]

[Waterloo, stan Wisconsin] — Kolarze szosowi od dawna uznają Madone za wzorzec wydajności. Każdy model oferuje niezrównaną integrację, wiodące w klasie aerodynamiczne kształty rur oraz wygłądzający drogę rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej, co daje każdą możliwą korzyść w prędkości.

Trek Madone SL

Madone SL znany jest z osiągów najwyższej klasy bez towarzyszącej im wysokiej cenie, a nowe modele wyposażone są w jeszcze korzystniejszy wkład suportu T47. Nowy suport T47 zapewnia identyczną sprawność jak BB90 w poprzedniej generacji Madone SL, ale jest znacznie łatwiejszy w utrzymaniu.

Trek Madone SL

Jak w poprzedniej generacji, w nowym Madone SL zastosowano tradycyjny wspornik kierownicy i kierownicę, które świetnie się sprawdzają przy montażu przystawek czasowych na triathlon. (Zintegrowana z mostkiem kierownica montowana w Madone SLR dostępna jest oddzielnie.)

Trek Madone SL

Fabryczna konfiguracja Madone SL nie jest tak aerodynamiczna jak zintegrowana kierownica/mostek, ale to jedyny kompromis na aerodynamice w SL. W Madone SL wykorzystano identyczne superszybkie kształty rur Kammtail Virtul Foil jak w topowym Madone SLR, ale w ramie z włókna węglowego OCLV Serii 500.

Trek Madone SL

W porównaniu z włóknem węglowym OCLV Serii 800 użytym do produkcji ram Madone SLR, włókno węglowe OCLV Serii 500 waży trochę więcej, ale kosztuje znacznie mniej.

Trek Madone SL

Nowe modele Madone SL wyposażone są w hydrauliczne hamulce tarczowe i rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej, a ich wyścigowa geometria, którą opracowaliśmy z naszymi zawodnikami, pozwala przyjąć optymalną pozycję dla uzyskania maksymalnej prędkości. Zastosowano w nich również identyczne rozwiązania jak w SLR, w tym centrum sterowania Madone, ukryte prowadzenie linek i przewodów, maszt podsiodłowy z mikroregulacją oraz prowadnicę łańcucha 3S.

Trek Madone SL

Nowy Madone SL jest już dostępny poprzez szeroką sieć globalnych partnerów handlowych firmy Trek oraz, na wybranych rynkach, na stronie trekbikes.com.

Trek Madone SL
Trek Madone SL

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x