Test Loca Gravel Carbon startuje!

Kategorie:

Michał Góźdź epictripsnohugs.cc: „Nie jestem fanem jazdy w zimie na rowerze. Po górach przecież zimą wspaniale podróżuje się na nartach. Ale jeszcze za wcześnie na góry. Śniegu nie ma.”

Uruchomiłem za to zimówkę od @loca_bikes i to jest coś, czym można się ekscytować w oczekiwaniu na ten pierwszy POW DAY!

W tym rowerze na pierwszy rzut oka są same fajne rzeczy – GRX zmiksowany z kasetą 50t, wózkiem i owalem od @garbaruk_components turbolekkie karbonowe koła @vytyv.wheels no i Gravelkingi 700x50c. Taka namiastka fatbika w gravelowym wydaniu. Jest też sprawdzona rama Carbonady CFR707, pokolorowana ładnie, choć bez emocji.

To eksperyment, bo geo tego roweru jest prawie identyczne z moim @ibiscycles (https://tinyurl.com/carbonadaibis), ma wszystko co jest na dobrego gravela (gumy 45c+ i, miękki napęd 1x, lekkie koła), a cały rower @loca_bikes w podstawowym configu na GRX kosztuje praktycznie tyle, co frameset Ibisa.

Coś pęknie czuję. Serce, albo Loca 🙂

#gravelbike#gravel#gravelporn#gravelbikes#locabikes#bikeporn#gravelphoto
@magazyntour

PS więcej informacji locabikes.pl/kategoria/rowery-gravel-carbon

Zobacz także

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Michał Góźdź
Michał Góźdźhttp://www.etnh.cc
Naczelny redaktor gravelowego magazynu ETNH. Brzmi poważnie! Od 20 lat inspiruje do podróżowania po górach. Inicjator polskiej sceny enduro, obecnie pasjonat graveli, wyścigów ultra i bikepackingu. Stale trzymający rękę na pulsie aktualnych trendów.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x