Szutermaster Kaszuby – ostatnia edycja Szutermastera w sezonie

Kategorie:

Michał Góźdź
Michał Góźdźhttp://www.etnh.cc
Naczelny redaktor gravelowego magazynu ETNH. Brzmi poważnie! Od 20 lat inspiruje do podróżowania po górach. Inicjator polskiej sceny enduro, obecnie pasjonat graveli, wyścigów ultra i bikepackingu. Stale trzymający rękę na pulsie aktualnych trendów.

Trudno w to uwierzyć, bo jeszcze niedawno świętowaliśmy pierwszy dzień wakacji, podczas edycji Szutermastera w Małopolsce… a teraz zapowiadamy ostatnią edycję w tym sezonie. Szutermaster Kaszuby zbliża się wielkimi krokami i to ostatni dzwonek, aby zaplanować sobotę 17 września!

Cały rok z Szutermasterem

Dla osób, które przespały latko, przypomnę, że cykl Szutermaster w sezonie 2022 cykl 5 imprez. Każda edycja ma dwa dystanse: krótki 50-80 km oraz długi 150-200 km, na koniec mega imprezę, zwaną Fajrantem i masę dodatkowych atrakcji, o których możecie poczytać w relacjach z poprzednich edycji.

Niezależnie od pogody i lokalizacji, imprezy spod znaku Szutermaster zawsze można podsumować tak samo – to wielkie święto gravelowej społeczności.

Zresztą zobaczcie sami – dwie edycje na jakich mieliśmy okazję być w tym roku, zawsze kończyły się wnioskiem, że da się połączyć ściganie z doskonałą zabawą.

Edycja Szutermaster Kaszuby

O konkretach – kaszubska edycja odbędzie się 17 września 2022 roku. Będą jak zwykle dwie trasy do wyboru, które poznamy w przeddzień zawodów (dystans krótki 50-80 km oraz długi 150-200 km).

Baza zawodów, miejsce startu oraz Fajrant zlokalizowany będzie w Ośrodku Wypoczynkowym Szuwarek, ul. Grodziska 5, Chmielno
Link do rejestracji na oba dystanse: https://b4sportonline.pl/szuter_master/

My już nie możemy się doczekać. Samego ścigania i integracji!

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czytaj dalej

Podobne artykułu

0
Would love your thoughts, please comment.x