Szosowe Mistrzostwa Polski Masters 2020 już w ten weekend!

Kategorie:

Każdy z wyścigów to oczywiście będzie walka o tytuł Mistrza Polski, koszulkę z orłem i medal sygnowane przez Polski Związek Kolarski. Trasa Będzie przebiegała po terenie płaskim i lekko pagórkowatym, na rundzie liczącej 30 km z sumą przewyższeń 340 metrów, po drogach powiatu Wadowic i Oświęcim. Nawierzchnia na trasie wyścigu to
asfalt o bardzo dobrej jakości, lub zupełnie nowy po remontach, które odbywały się w ostatnim roku.

 

 

 

W zależności od wieku zawodników wyścigi będą liczyły od 60 do 120 km plus dojazd na odcinku 2 km ze startu honorowego. Bazą całego wyścigu będzie Resort Molo w Osieku, który dysponuje zarówno hotelem jak i zapleczem odnowy biologicznej i atrakcjami związanymi z plażą i rekreacją na zbiorniku wodnym. Koszulki dla Mistrzów Polski zapewni firma Dmtex jako jeden ze sponsorów imprezy.

 

Jak to ujęła redaktor Anna Sadowska, która wybiera się po koszulę: „Piękna miejscówka i szansa by się pościgać na szosie. Nie trzeba mieć licencji masters, cyklosport czy jakie tam jeszcze wydaje nasz (nie nasz) związek, można poprostu mieć rowerową zajawkę i wystartować w wyścigu dostępnym dla każdego amatora.”

 

Pamiętajcie o zapisach na stronie Tatra Cycling Events.

Więcej informacji znajdziecie pod linkami – włącznie z trasą!

https://www.strava.com/routes/28847040

 

 

https://www.facebook.com/MistrzostwaPolskiMastersOsiek2020Malopolska/

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x