Specjalny Exploro RaceMax Ukraine w ramach wsparcia dla narodu ukraińskiego

Kategorie:

Pod hasłem Слава Україні! Героям слава! / Chwała Ukrainie! Chwała bohaterom! 3T oferują wsparcie w czasie bezprecedensowego współczesnego konfliktu w sposób, na którym znają się najlepiej. Cały zebrany dochód ze sprzedaży limitowanej edycji roweru zostanie przekazany bezpośrednio na pomoc dla narodu ukraińskiego, który walczy, cierpi i ma się jeszcze gorzej w wyniku trudnej do opisania rosyjskiej inwazji na ich kraj.

Rower Exploro RaceMax Ukraine ltd.


3T jasno daje do zrozumienia, że to nie ma być marketing. Udzielają swojego wsparcia, budując kilka specjalnych rowerów Exploro RaceMax z edycji ukraińskiej, pomalowanych w kolory flagi ukraińskiej i sprzedając je, aby zebrać pieniądze na wsparcie potrzebujących Ukraińców.

Limitowana seria rowerów Exploro RaceMax zostanie wyposażona w zestawy Campagnolo, karbonowe koła i unikalny zestaw opon szutrowych w kolorze ukraińskiej flagi, które podaruje również Vittoria. Oprócz symbolicznych niebiesko-żółtych kolorów flagi narodowej, na rowerze widnieje hasło Слава Україні! Героям слава! (w tłumaczeniu: Chwała Ukrainie! Chwała bohaterom!).

Exploro RaceMax Ukraina – ceny i dostępność

Rower Exploro RaceMax Ukraine edition jest oferowany w cenie 7500€, a firma 3T przekazuje rowery, dzięki czemu 100% zebranych pieniędzy zostanie przekazane lokalnemu włoskiemu oddziałowi Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, z przeznaczeniem na pomoc potrzebującym Ukraińcom.

Tylko „kilka sztuk” limitowanej edycji rowerów zostanie udostępnionych w standardowych rozmiarach, z tego prostego powodu, że firma nie ma prawie żadnych zapasów, ponieważ wszystkie rowery są obecnie wyprzedane.

Rower można zamówić kontaktując się z 3T poprzez ich blog lub wysyłając e-mail na adres: info@3T.bike z tematem „Ukraina”. Rowery zamówione teraz zostaną wysłane w ciągu sześciu tygodni.

Info: blog.3T.bike

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Grzegorz Radziwonowski
Zdjęcia: 3T
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x