RONDO RUUT X – aktualizacja modelu na 2022

Kategorie:

Rondo w komunikacie prasowym obiecuje w tym roku przenieść markę na wyższy poziom i zapowiada „serię przełomowych premier”. Zaczyna od aktualizacji modelu Ruut X, czyli w pełni karbonowej „szybkiej maszyny terenowej”, która oferuje wiele mocowań na bikepackingowe akcesoria, prześwit dla na opony 650B x ​​2,1” i oczywiście swój znak rozpoznawczy – widelec o zmiennej geometrii Twinwip 2.0.

Ruut X po aktualizacji na 2022 wykorzystuje karbonową ramę, którą znamy z innych modeli Rodno z nową zintegrowaną osłoną tylnego trójkąta i wewnętrznym prowadzeniem przewodów.

Specyfikacje nie uległa na pierwszy rzut zmianie. Rutt X nadal jest mocno inspirowany amatorskimi wyścigami przełajowymi i szybkimi przejażdżkami po szutrze. Lekką ramę uzupełniają lekkie komponenty, w tym aerodynamiczna kierownica z włókna węglowego i karbonowa sztyca podsiodłowa. Napęd GRX w Ruut X to niezły mix, manetki RX600, zaciski hamulcowe RX400, zębatka 42T na mechanizmie korbowym Shimano RX800 z przerzutką GRX RX812 ze sprzęgłem. Do tego łańcuch KMC i ciasno zestopniowana 11-biegowa kaseta 36T od Sunrace.

Szybkie opony Schwalbe X-One Allround 700 x 33 na aluminiowych kołach Hunt Aero Wide, to kolejny wyraźny sygnał – to rower do szybkiej jazdy na lekko, raczej treningowych sesji po okolicy, niż bikepackingowych wypraw w góry.

RONDO Ruut X 2022 będzie dostępny w czterech rozmiarach (S, M, L, XL) i dwóch kolorach (srebrny i zielony/czarny). Ceny nie zostały podane w komunikacie prasowym, ani na stronie (dla porównania, zeszłoroczny Ruut X został wyceniony na 15 499 zł.

Szczegóły specyfikacji i GEO można znaleźć na stronie rondo.cc

MATERIAŁY PRASOWE
MATERIAŁY PRASOWE
Nie wszystkie materiały tworzymy samodzielnie. Część z nich pochodzi od partnerów zewnętrznych lub jest informacją prasową. Jeśli masz ciekawy temat i chcesz opublikować swój artykuł w Magazynie ETNH - skontaktuj się z nami.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

0
Would love your thoughts, please comment.x