Rach-ciach-ciach czyli Pchamy, pchamy!

Kategorie:

Równie spontaniczna i bardzo naturalna, jak słynne już komentarze redaktorów sportowych Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego, jest ich wspominkowa książka. 
„Rach-ciach-ciach czyli Pchamy, pchamy!” to kolejny komentatorski popis wybitnych dziennikarzy. Książka w formie dialogów – prolog oraz 16 etapów dowcipnych rozmów o sporcie, przede wszystkim kolarstwie i biathlonie, których zawody komentują w Eurosporcie.
O piłce nożnej, którą Krzysztof nieco się zawiódł; o igrzyskach olimpijskich i olimpiadzie, czyli 4-letnim okresie między zawodami. O wspaniałych starszych kolegach komentatorach – Janie Ciszewskim, Bohdanie Tomaszewskim. O kobietach, kawiorze i szampanie w rosyjskim bufecie dla dziennikarzy 😉 O dopingu w sporcie i propagandowej stronie Wyścigu Pokoju  oraz o początkach własnej dziennikarskiej kariery.
Kto kocha styl beztroskiego przekomarzania się obu gwiazd Eurosportu, nie może pominąc tej pozycji. A młodzi adepci dziennikarstwa sportowego powinni wręcz obowiązkowo zaopatrzyc się w książkę Jarońskiego i Wyrzykowskiego, żeby uczyc się z niej, poznając kulisy wielkich sportowych wydarzeń, podróży i komentatorstwa. Polecamy! 

Krzysztof Wyrzykowski Tomasz Jaroński 
Rach-ciach-ciach czyli pchamy, pchamy!
Cena: 39.90 zł
Premiera: 13 maja 2015 r.
ISBN: 978-83-7778-913-1

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x