Prezentacja BMC Teammachine SLR01 AG2R CITROËN TEAM

Kategorie:

Rower jest wyposażony w grupę Super Record EPS , włącznie z zestawem hamulców tarczowych Campagnolo oraz pełną gamę kół – Bora WTO i Bora Ultra. W rowerach AG2R CITROËN TEAM znajdują się również opony Pirelli, siodełka Fi’zi:k, mierniki Power2Max i komputery Wahoo ELEMNT ROAM.

 

„Jako oficjalny partner rowerowy zespołu AG2R Citroën cieszymy się, że możemy współpracować z tak wspaniałymi markami. Utrzymanie silnej pozycji na najwyższym poziomie wyścigów szosowych jest nieodłącznym elementem wizji marki BMC, dlatego naturalnie bardzo ostrożnie dobieramy naszych partnerów. Cieszymy się na wspólną realizację tego ambitnego projektu sportowego„, powiedział David Zurcher, dyrektor generalny BMC Szwajcaria.

 

„Nasz nowy partner rowerowy, firma BMC, w połączeniu z tak wspaniałymi markami daje mi duże poczucie pewności siebie, ponieważ wchodzimy w nowy rozdział AG2R CITROËN TEAM” – dodał dyrektor zarządzający zespołu Vincent Lavenu.

 

Kolarze AG2R CITROËN TEAM będą również jeździć na Timemachine Road i Timemachine. Z kolei ekipa U23 będzie korzystać z tego samego doskonałego sprzętu co ekipa WorldTour.

 

Oto pełna galeria sprzętu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info: .bmc-switzerland.com

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Grzegorz Radziwonowski
Zdjęcia: BMC
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x