Nowe ceny mierników mocy Inpeak

Kategorie:

Sprawdzone w naszych testach (i nie tylko)

Byliśmy z wizytą w firmie, gdy gdy startowała, zobaczcie nasz reportaż. Jej działalność śledzimy więc od samego początku. Regularnie używamy też różnych wersji, także prototypowych – tak jak ta na zdjęciu Sram Force 1 testowane przez rok, zanim karbonowe ramiona weszły oficjalnie do sprzedaży – możemy więc z czystym sumieniem produkt polecić. Jakość produktów Inpeaka potwierdzają też inne media, np. guru w tej dziedzinie GP Lama. 

 

 

 

 

Nowe ceny

Przechodząc do rzeczy – oferta obejmuje zarówno korby już gotowe, jak i montaż na korbach klienta, czyli tzw. Custom. Najtańsza gotową korbę do szosy, czyli Shimano 105, kupić już za 1329 zł, a gotową Ultegrę R8000 za 1649 zł. Analogicznie do grup szosowych wyglądają ceny korb MTB SLX i XT

Podobnie zmianom uległy Customy, i tu montaż miernika na korbie 105 kosztuje 1199 zł. Poza tym już od dwóch miesięcy możliwy jest też montaż na korbach karbonowych.

 

Z ciekawostek – wśród zawodników którzy jeżdżą na korbach karbonowych należy wymienić Marka Konwę, Przemka Niemca, Bartka Miklera, Kubę Zamroźniaka, a opcję Custom na korbach aluminiowych wybrał z kolei Kross Racing Team, z którym Inpeak współpracuje również w roku olimpijskim.

 
Poniżej pełne zestawienie kompatybilnych korb.
 
Więcej informacji: inpeak.pl
 

 

 

 

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Grzegorz Radziwonowski
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x