Nowe buty Giant Surge Pro mają zapewniać najwyższą wydajność i dopasowanie

Kategorie:

Dzięki zupełnie nowej podeszwie z włókna węglowego oraz systemowi indywidualnego dopasowania, który otula stopę z każdej strony, buty szosowe Surge Pro najnowszej generacji wybierane są przez zawodowych kolarzy World Tour, takich jak Simon Yates.

Od stromych podjazdów po zaciekłe sprinty – nowe buty szosowe Giant Surge Pro zostały stworzone do wyścigów oraz treningów. To najlżejsze i najbardziej wydajne buty szosowe w ofercie Gianta. Zostały sprawdzone i przetestowane przez zawodowców, w tym zwycięzcę World Tour Simona Yatesa, reprezentującego obecnie Team BikeExchange-Jayco.

Giant Surge Pro

Kolejna generacja innowacyjnych butów Surge Pro wyróżnia się zupełnie nową, wykonaną z włókna węglowego podeszwą zewnętrzną, gwarantującą najwyższą wydajność. Ponadto zaprojektowana na nowo cholewka, otulająca stopę z każdej strony, zapewnia doskonałe podparcie i wygodę. Rezultatem tego są profesjonalne buty szosowe o fenomenalnym przeniesieniu mocy, lepszej możliwości indywidualnego dopasowania, a do tego niesamowicie wygodne podczas wielu kilometrów na rowerze.

„Projektując te buty liczyliśmy dokładnie na takie sukcesy, jakie udało się osiągnąć Simonowi. Zdajemy sobie sprawę, że opłaciło się poświęcić czas i włożyć wysiłek w stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego” – powiedział Jeff Schneider, szef produktu i marketingu w dziale akcesoriów Giant. „Na tym poziomie każdy detal ma znaczenie, a obuwie to kluczowy element całej układanki dla takich profesjonalistów, jak Simon Yates”.

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Materiały PR Giant
Zdjęcia: Giant
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x