Nowa zintegrowana ze wspornikiem kierownica Bontrager Aeolus RSL

Kategorie:

Kierownica ze wspornikiem Aeolus RSL została zaprojektowana wraz z zupełnie nową aerodynamiczną ramą Émonda w celu osiągnięcia bardzo niskiej wagi i maksymalnej prędkości. Produkt cechuje się aerodynamicznym kształtem i jest wykonany z wyjątkowo lekkiego włókna węglowego OCLV.

 

Bontrager Aeolus RSL

Dodatkowa prędkość

W porównaniu do poprzednika nowa kierownica ze wspornikiem Aeolus RSL zapewnia o 10% większą prędkość i pozwala zaoszczędzić 7 watów, co udowodniono podczas prób w tunelu aerodynamicznym.

 

— Całkowicie nową kierownicę ze wspornikiem Aeolus RSL zaprojektowano tak, by dorównała ona nowemu modelowi Émonda — powiedział Bryan Fosler, kierownik ds. rowerów szosowych firmy Trek. — Jest ona wyjątkowo lekka i sprawia, że każdy rower szosowy w prosty sposób zyskuje na prędkości.

 

Bezproblemowa integracja

Poza eleganckim aerodynamicznym wyglądem i osiągami konstrukcji kierownica ze wspornikiem Aeolus charakteryzuje się zintegrowanym systemem zarządzania linkami, który pozwala kolarzom na ich proste i estetyczne zabezpieczenie.

Bontrager Aeolus RSL

 

Dodatkowo zgodność z technologią Blendr i dołączone do zestawu podstawy i mocowania Blendr zapewniają bezproblemową integrację ze światłami Bontrager i komputerami Garmin.

Bontrager Aeolus RSL

 

Kształt VR-C

Kompaktowa kierownica ze wspornikiem ze zmiennym promieniem (VR-C) Aeolus RSL zapewnia wiele punktów podparcia dzięki większemu wysięgowi i zagięciu. Rowerzyści mogą wybierać z wielu opcji długości i szerokości, by uzyskać doskonałe dopasowanie.

Bontrager Aeolus RSL

 

Nowa kierownica ze zintegrowanym wspornikiem Aeolus RSL V jest dostępna od ręki poprzez szeroką sieć globalnych partnerów handlowych firmy Trek oraz przez Internet na wybranych rynkach na stronie trekbikes.com.

 

Dostępne modele:

Kierownica ze wspornikiem Aeolus RSL VR-C

 

Przeczytaj również:

 

Bontrager prezentuje nowe modele kół Aeolus

Test: Szosa do ścigania

Wypad na weekend: Niskie szczyty Jutlandii

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Trek Bicycle
Zdjęcia: Trek Bicycle

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x