Nowa dętka Tubolito X-Tubo CX/Gravel posiada roczną gwarancję na przebicia

Kategorie:

Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.
spot_img

Dętki nie umarły, ale w świecie wysokiej klasy rowerów gravelowych i CX ich rola zdecydowanie zmalała. Firma Tubolito ma nadzieję to zmienić, wprowadzając na rynek nową dętkę X-Tubo CX/Gravel. Jest to nie tylko lekka dętka, ale także drastycznie ma zwiększyć także ochronę przed przebiciem.

Technologia Tubolito X-Tubo, pierwotnie została stworzona dla rowerów miejskich, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony przed przebiciem dzięki dętkom z termoplastycznego poliuretanu (TPU). Materiał ten ma rzekomo zwalczać przebicia spowodowane gwoździami i kolcami o średnicy do 20 mm. Firma jest tak przekonana do tej technologii, że oferuje roczną gwarancję na „wszystkie przebicia podczas codziennego użytkowania”. Jeśli przebijesz dętkę, musisz odesłać ją do Tubolito, a oni wyślą Ci zamiennik.

Nowa dętka X-Tubo CX/Gravel jest przeznaczona do opon o szerokości 30-50 mm, posiada wentyl presta 60 mm i waży 130 g. Jak zwykle, dętka Tubolito jest dość droga, a jej cena wynosi równowartość 29,95 euro.

Informacje: tubolito.com

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czytaj dalej

Podobne artykułu

0
Would love your thoughts, please comment.x