No.22 wprowadza tytanowe błotniki za 1100 USD

Kategorie:

Firma No.22 wypuściła warte 1100 dolarów tytanowe, pełnowymiarowe błotniki do jazdy po szosie i szutrach. Opcja szosowa pasuje do opon o szerokości 28 mm, a wersja szutrowa do opon o szerokości 35 mm.

Każda z szerokości zaczyna się od 900 USD w surowym wykończeniu kolorystycznym, a jednokolorowe anodowane zwiększają cenę do 1000 USD. Opcja polerowania i anodowania kosztuje 1100 dolarów. Amerykańska marka, która specjalizuje się w tytanowych rowerach szosowych, twierdzi, że błotniki są wykonane z jednego kawałka tytanu. Eliminuje to szwy, tworząc czyste krawędzie i gładką powierzchnię, jak twierdzi producent z siedzibą w Nowym Jorku.

No.22 zdecydował się na wytrzymałość tytanu w swoich „chlapaczach”. Wersja szosowa waży 655 g, a rozmiar gravelowy 700 g, wliczając w to osprzęt, jak podaje marka. Choć tytan jest coraz częściej stosowanym materiałem na ramy rowerów szosowych i gravelowych, przeżywając prawdziwy renesans, tytanowe błotniki są rzadsze.

Info: 22bicycles.com

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Grzegorz Radziwonowski
Zdjęcia: No.22
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x