LIV prezentuje nowe wyczynowe buty szosowe Macha Pro

Kategorie:

Nowe buty Macha Pro pomogą Ci maksymalnie wykorzystać każdy obrót korby, niezależnie od tego, czy jesteś na wycieczce, czy sprintem finiszujesz wyścig.

Liv Cycling, marka zaangażowana w popularyzację kolarstwa wśród kobiet, zaprezentowała dziś nowe buty Macha Pro, swoje najlżejsze i najbardziej wydajne buty do jazdy na rowerze szosowym. Macha Pro zostały zaprojektowane tak, aby wspierać wysiłki kolarzy, podczas każdego naciśnięcia pedału. Zawodnicy zespołów World Tour, t.j. Liv Racing-Xstra i Team Bike Exchange-Jayco, będą ścigać się i trenować w Macha Pro w sezonie 2022.

„Macha Pro to niesamowite buty. Wygodne, lekkie i responsywne – szczególnie podczas długich dni treningowych i wyścigów” – powiedziała Valerie Demey, zawodniczka Liv Racing Xstra WorldTeam. „Są wydajne, stabilne i świetnie przenoszą moc na moje pedały, podczas ucieczki lub gdy mocno zaczynam pedałować”.

Ulepszony transfer mocy przy każdym naciśnięciu pedału

Macha Pro posiada całkowicie nową podeszwę ExoBeam wykonaną w 100% z długich włókien węglowych, z nowym podwójnym usztywnieniem, zapewniającą stabilne podparcie śródstopia dla lepszego przenoszenia mocy bez poświęcania elastyczności i sztywności skrętnej. Macha Pro pomaga kolarzom w bardziej efektywnym pedałowaniu, co przekłada się na dłuższe jazdy przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia stawów kolanowych i skokowych.

Indywidualne dopasowanie

Zupełnie nowa konstrukcja wewnętrzna ExoWrap współgra z podeszwą ExoBeam i dedykowanym pokrętłem Boa Li2 do mikroregulacji, zapewniając pełną stabilizację stopy, z możliwością dopasowania wsparcia podbicia (uniesieniem stopy a nie jej dociśnięciem, jak to ma miejsce w innych butach). Wyjmowana wkładka z możliwością dopasowania podparcia łukowego i warstwą antybakteryjną TransTextura Plus™ zapewniają stopom odpowiedni mikroklimat.

Macha Pro będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Więcej informacji: liv-cycling.com

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: LIV
Zdjęcia: LIV
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x