LIV 2022 lansuje nowe kolory sprzętu dla kobiet

Kategorie:

Podczas francuskiej imprezy ROC d’Azur mogliśmy zbadać z bliska także nowe modele LIV na sezon 2022. Marka należąca do Gianta, a przeznaczona dla kobiet, stawia na kontynuację eleganckiej kolorystyki, ale nie zabrakło i ożywczych akcentów. Co więc będzie modne w przyszłym sezonie?

Na specjalnym stanowisku, jednym zresztą z większych na całej imprezie, pokazano wszystkie najważniejsze nowości LIVa. Pod względem sprzętowym nie jest ich wiele – firma zresztą odchodzi od sezonowości produktów, wymieniając rowery rzadziej niż co rok co wypada pochwalić choćby ze względu na ekologię – ale kolory są świeże. Co ciekawe, cześć nowych rowerów jest już „w sklepach”, czyli na stronie internetowej liv-cycling.com.

Na zdjęciach znalazły się cztery nowe modele – na pierwszym planie jest Avail Advanced Pro 2, po lewej Langma Pro Disc 1 AXS, z tyłu Avail 1 i Avail AR
O ile rowery z przodu to kontynuacja dotychczasowej linii kolorystycznej, to już aluminiowy Avail AR zdecydowanie ją ożywia – można też dobrać odpowiednie ubrania!
Najciekawszym jednak rowerem jest nowa Langma, tu w wersji Advanced SL Disc AXS
lakier wygląda fantastycznie, trudno go oddać na zdjęciach, bo mieni się w świetle – rower nie tylko jest szybki, ale i wygląda!
Nowy, śliwkowy kolor ma też Devote Advenced Pro
Tu jak widać opakowano go torbami Gianta
Które zresztą także są już dostępne w sprzedaży – znajdziecie je tutaj
Co jest możliwe z ich użyciem pokazuje zresztą inny model, tym razem Gianta – nowy Revolt E+ 2022
Tu naprawdę jest gdzie pakować sprzęt – nawet na dłuższą wyprawę!

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x