KURTKA ENDURA PRO SL 3-SEASON BEZKOMPROMISOWE ROZWIĄZANIE NA KAŻDĄ POGODĘ

Kategorie:

Jest 6.33 rano. Sprawdzasz aplikację pogodową, ehh, to kolejny dzień z typowo zmienną, jesienno-zimową pogodą – rano zimno, nieco cieplej kilka godzin później i 40% szans na deszcz…. Wszyscy tu byliśmy. Zbyt wiele razy. I wszyscy wiemy, że jakakolwiek kurtka, którą wybierzemy, będzie złym wyborem. Ubierz cienką kurtkę, a będziesz drżeć z zimna na początku jazdy, podczas postoju lub kręcąc jednostajnie w deszczu, na który było przecież tylko 40% szans. Z drugiej strony wybierzesz zimową kurtkę termiczną, a ugotujesz się we własnym sosie, pocąc się od wewnątrz i ogólnie nienawidząc jazdy, gdy tylko zaczniesz jechać szybciej.

Endura: „By stworzyć najlepszą kurtki do jazy na szosie w okresie od jesieni, aż do wiosny, narodziła się kurtka
Pro SL 3-Season. Ta kurtka nie tylko znacznie ułatwia wybór zestawu na dany dzień, ale także wykona świetną robotę
w niewiarygodnie szerokim zakresie temperatur i warunków, utrzymując Twoje supermoce przez cały dzień. Została zaprojektowana, aby zapewnić Ci ciepło w te chłodne poranki i szybkie zjazdy, a jej doskonała oddychalność i system paneli wentylacyjnych zapobiegają przegrzaniu, gdy pokonujesz strome podjazdy. Wodoodporna, ciepła, a jednocześnie oddychająca i niezbyt ciężka – nasz były zawodowy sprinter i potęga Marcel Kittel sam był zaangażowany w rozwój Pro SL 3-Season, a jego ogromne doświadczenie w wyścigach i kolarstwie szosowym przeniknęło do tej kurtki.”

Kilka detali technicznych

Zewnętrzna warstwa kurtki wykorzystuje połączenie wodoodpornego materiału opartego na membranie o wysokiej elastyczności i zawiera unikalny system wentylacji, oferujący elastyczne chłodzenie kluczowych obszarów górnej części ciała. Oddzielna kamizelka jest wykonana z nowej tkaniny Evolve firmy PrimaLoft® w strategicznie rozmieszczonych panelach, zapewniając lekką izolację w niższych temperaturach.

System wentylacji obejmuje dwa duże otwory wentylacyjne na klatce piersiowej z dwustronnymi zamkami, zapinane na zamek otwory wentylacyjne w okolicach nadgarstków i specjalny panel z tyłu – wyobraź sobie układ chłodzenia potężnego silnika w sportowym samochodzie z ciepłem odprowadzanym do tyłu – tak to działa w tej kurtce.

Kurtka posiada wysoki, sportowy krój z profilowanym kołnierzem dla dodatkowego ciepła i komfortu. System 3 kieszeni z tyłu z kieszonką zapinaną na zamek oraz dodatkową kieszenią z przodu Subtelne detale odblaskowe zwiększają widoczność w warunkach słabego oświetlenia.

Wybierz jasną kolorystykę zwracającą uwagę na drodze lub dyskretną czarną wersję; oba kolory są dostępne w rozmiarach XS-XXL. Wyeliminuj strach przed zróżnicowanymi warunkami, które często występują podczas długich zimowych treningów, wyjdź z domu i jedź bez obaw.

Zaufanie Endury do kurtki Pro SL 3-Season Jacket jest tak duże, że obejmują ją 90-dniową gwarancją satysfakcji – jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z kurtki, otrzymasz zwrot pieniędzy lub politykę wymiany w ciągu 90 dni od zakupu.

Info: endurasport.com

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x