IV edycja Otwartych Treningów kolarskich GVT dla kobiet za nami!

Kategorie:

 
 
Dojazd na Rędziny jest bardzo łatwy, natomiast poruszanie się po około 400-hektarowej powierzchni lasu bez sprawdzenia wcześniej ścieżek grozi w najlepszym wypadku krążeniem w kółko i stratą czasu. Dlatego trasę dzień wcześniej  zgrałam z alltrails.com na komputerek Wahoo. Dzięki przyjaznej wizualnie opcji nawigacji (oraz zoomu) dotarłyśmy sprawnie (no dobrze, raz za wcześnie skręciłyśmy 🙂 na cypelek. Bardzo mocno wiało, więc szybko zjadłyśmy co nieco, zrobiłyśmy zdjęcia i ruszyłyśmy z powrotem.
 
 
 
Przy Mostach Warszawskich (myjka dla chętnych) przybiłyśmy piątki i rozjechałyśmy się do domów (albo na kolejny trening – frakcja triathlonistek podpisała również dzisiaj listę obecności :). 
 
 
Za nami cztery otwarte treningi GVT dla dziewczyn. Podsumowując: 170 kilometrów w nogach, trochę kanapek i bananów spalonych, masa śmiechu, dużo życzliwości i inspirujących rozmów z kobietami, które łączy pasja kolarska.
 
 
A co dalej? Mamy trochę pomysłów, w końcu sezon już za pasem 🙂
 
 
Stay tuned 🙂
 
 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Cecylia Czartoryska
Zdjęcia: Cecylia Czartoryska
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x