I edycja Robinsonady wystartuje 20 sierpnia!

Kategorie:

Już 20 sierpnia 2020 r. wystartuje I edycja Robinsonady – survivalovo-bikepackingowego eventu rowerowego po województwie kujawsko-pomorskim. Jest to ultramaraton rowerowy adresowany zarówno dla osób rozpoczynających swoją rowerową przygodę, jak i dla absolutnych rowerowych freaków.

Trasa, jak i przewidziany przez organizatorów limit czasu pozwalają na przeżycie niesamowitej wakacyjnej przygody. Organizatorom zależy na ukazaniu uroczych zakątków województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego też trasa Robinsonady prowadzi po sielankowych wioskach, pięknych lasach i wokół przecudnych jezior, ale także przez główne miasta województwa.

Robinsonada to piękne krajobrazy, doznania a przede wszystkim Ludzie. Tacy, którzy czują więcej i chcą więcej. Dlatego wsiadają na rower i rozwijają skrzydła. Niosą ich dwa koła, ale przede wszystkim pasja, marzenia, siła charakteru i pragnienie przeżycia czegoś niezwykłego…

Do chwili obecnej wśród uczestników Robinsonady znajdują się już osoby z całej Polski, prawie ze wszystkich województw. 475 kilometrów i 85 godzinny limit czasu powoduje, że można zaplanować zarówno ciekawą wycieczkę, spokojnie się wyspać jak i jechać w formule non-stop. To od nas zależy strategia.

 

Naszą redakcję reprezentować będzie Ania Sadowska.

Strona www – https://robinsonada.com.pl/
Wydarzenie FB – https://www.facebook.com/events/578131336107260/
Fanpage FB – https://www.facebook.com/Robinsonada-103594014738688/
Grupa FB – https://www.facebook.com/groups/2696888383921167/  
Link do zapisów: https://competit.pl/w/9548/

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x