I am BADLANDS – Rafał Palowski

Kategorie:

Michał Góźdź
Michał Góźdźhttp://www.etnh.cc
Naczelny redaktor gravelowego magazynu ETNH. Brzmi poważnie! Od 20 lat inspiruje do podróżowania po górach. Inicjator polskiej sceny enduro, obecnie pasjonat graveli, wyścigów ultra i bikepackingu. Stale trzymający rękę na pulsie aktualnych trendów.
spot_img

Z ogromną przyjemnością zapowiadam czteroodcinkowy serial jaki już jutro startuje na ETNH. To wspaniała opowieść o pasji, docieraniu do granic własnej wytrzymałości… i jej przekraczaniu. O starcie w jednym z najtrudniejszych (jeśli nie najtrudniejszym) wyścigu ULTRA rozgrywanym na naszym kontynencie, czyli BADLANDS opowie Rafał Palowski.

Rafał ukończył BADLANDS w 2021 roku. Licząca 750 km i 16 500 metrów podjazdów trasa wyścigu, prowadzi przez pustynne i górzyste tereny Andaluzji, wijąc się w zdecydowanej większości bezdrożami. Tylko 150 km (20% całej długości trasy) biegnie drogami asfaltowymi, zaś cała reszta to prawdziwa dzikość. To wyzwanie nieporównywalne z jakimkolwiek wyścigiem ultra rozgrywanym w Polsce…

Kto zna Rafała, wie, że w tekście nie zabraknie wysokiej jakości merytorycznej treści, oraz obrazowych opisów przeżyć jakie towarzyszyły autorowi podczas tego wyzwania. Do tego masa zdjęć, cenne wskazówki i wielka przygoda! Powstał z tego kompletny „Przewodnik po ultramaratonie na skraju Europy”.

Jeśli nie lubicie poniedziałków… to na ten najbliższy zdecydowanie warto czekać!

Jak epicki jest to wyścig obrazuje już mapa za skalą przedsięwzięcia:


0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czytaj dalej

Podobne artykułu

0
Would love your thoughts, please comment.x