Great Lakes Gravel zapowiedź wrześniowego ścigania wśród Wielkich Jezior

Kategorie:

Na razie zaproszenie na wyścig wygląda tak – cytat zaczerpnięty został bezpośrednio z FB imprezy:

 

„Great Lakes Gravel to coś więcej niż wyścig, to wielka przygoda, która zaprasza do Krainy Tysiąca Jezior na najlepsze szutrowe drogi w Polsce. Już we wrześniu będziecie mogli zmierzyć się z trasą, która nie tylko oczaruje i zachwyci, ale także będzie prawdziwym sprawdzianem dla głowy i ciała. Jeżeli myśleliście, że widok graveli na szutrowych autostradach dostępny jest tylko w materiałach marketingowych, to tutaj dostaniecie szansę doświadczenia tego naprawdę.”

 

Swoją drogą tekst brzmi… jak z folderów reklamowych 🙂 Gravelowa Pomorska 500 wyglądała tak. W przypadku nowej imprezy pojawiła się też mapka poglądowa, z której można się dowiedzieć, że całość ma ok. 450 km, na przejechanie będą 72 godziny, a termin rozegrania to 25-27.09.

 

 

 

Enigmatyczna ekipa, która stoi z wydarzeniem, objeżdża już trasę! „Dziś pierwszy dzień weryfikacji trasy. Spodziewajcie się dużo takich właśnie kadrów i dokładnie takich szutrów na całej długości trasy!”

 

Póki co więc trzymamy kciuki za powodzenie nowego projektu i czekamy na więcej informacji!

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Grzegorz Radziwonowski
Zdjęcia: Great Lakes Gravel
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x