Gravmageddon Karkonosze – Izery Gravel Race już w najbliższy weekend!

Kategorie:

Kiedy pisaliśmy wczesną wiosną o imprezie, była międzynarodowa. Niepewne czasy spowodowały, że stała się czysto polska, ale to nie znaczy że łatwiejsza. Najważniejsze – to już najbliższy weekend, a załoga TOUR także pojawi się na starcie!

Tak brzmi zapowiedź najnowszej wersji, prosto ze strony organizatora, który już smaży medale!

Kochani ultrasi…

1. W związku z wciąż niepewną sytuacja prawną związaną z pandemią na terenie Republiki Czeskiej i kwestii dotyczących przekraczania granicy podjęliśmy decyzję o REZYGNACJI z części trasy po czeskiej stronie. Zostawiamy to sobie na rok 2022. Lepiej będzie nie narażać Was na niepewność do ostatniej chwili lub ewentualne nieprzyjemności w przypadku gdyby obostrzenia pandemiczne były utrzymane. NIE WPŁYWA to w żąden sposób na atrakcyjność Grav-onu. Dystans pozostaje w przybliżeniu ten sam z drobnym spadkiem przewyższenia.

2. Przychylając się do wielu pytań i próśb osób które JESZCZE nie czują się na siłąch aby podjąć wyzwanie jednego z NAJCIĘŻSZYCH ultra w PL w tym roku ułożyliśmy trasę short. Dystans ok. 140km, przewyższenie 2900m. Omijamy niestety Rudawy Janowickie – główna oś trasy to Karkonosze i Góry Izerskie. Start do dystansu krótszego odbędzie się w sobotę 07/08 tzn wtedy gdy w pogoń za dystansem LONG ruszą Anna Sadowska – Sukces zaczyna się w głowie i Krystian Jakubek. Limit czasowy będzie wynosił 36 godzin – czyli deadline to niedziela 08/08 godz. 20.00.

Trasy, które czekają na uczestników

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x