Graveloza – The Great Fest 2022

Kategorie:

Michał Góźdź
Michał Góźdźhttp://www.etnh.cc
Naczelny redaktor gravelowego magazynu ETNH. Brzmi poważnie! Od 20 lat inspiruje do podróżowania po górach. Inicjator polskiej sceny enduro, obecnie pasjonat graveli, wyścigów ultra i bikepackingu. Stale trzymający rękę na pulsie aktualnych trendów.
spot_img

Wyobraźcie sobie imprezę gravelową, na której nie trzeba się ścigać. W bazie foodtracki, pyszne jedzonko, kraftowe piwa i kawa z lokalnej palarni. Spanko w namiotach, camperach, przyczepach, a może być i w agro w sąsiedztwie lub przydrożnym rowie.
Poza bazą jazda, czyli ustawki, coffie rajdy, no i Graveloza Race! Poza tym muzyka na żywo, ogniska, wystawki z gravelowym szpejem i kupa ludzi zakręconych na tym samym punkcie co wy.

Brzmi to dobrze? A to tylko zajawka tego co czeka na Was na The Great Fest 2022 czyli festiwalu Gravelozy w Bolimowskim Parku Krajobrazowym.

Informacje o festiwalu

Graveloza The Great Fest to pierwsza tego typu impreza w Polsce. Trzydniowe wydarzenie idealnie wpisujące się w definicje pojęcia gravel i całej jego otoczki. Baza festiwalu położona nad rzeką Rawką w sercu Bolimowskiego Parku Narodowego.

Podczas trwania festiwalu uczestnicy będą mogli doświadczyć niczym nie zmąconej bliskości natury za sprawą sąsiedztwa pięciu rezerwatów przyrody. Teren Puszczy Bolimowskiej przecinają szerokie i równe drogi szutrowe, a zaludnienie jest znikome, co daje nieograniczone możliwości do poprowadzenia tras idealnych pod rowery gravelowe.

Festiwal to nie wyścig, chociaż ten jest jego istotnym elementem. W trakcie trzech dni Graveloza The Great Fest nie zabraknie spokojniejszych, zorganizowanych jazd połączonych z atrakcjami. W bazie festiwalu udostępniamy dla uczestników rozległy teren pola namiotowego oraz niezbędnego zaplecza.
Poza sercem całej bazy jakim będzie festiwalowa kuchnia, serwująca naturalne i zdrowe posiłki, przewidujemy strefy tematyczne. Na festiwalu będzie okazja do zabawy przy muzyce i ogniskach, a także wypoczynku w cieniu drzew czy na plaży nad stawem.


Kiedy tylko dowiedzieliśmy się, że Graveloza The Great Fest 2022, to nie kolejny gravelowy wyścig (nie daj Boże kolejne ultra), jakich obecnie pełno w kalendarzu, a przestrzeń do integracji i spędzenia dobrego czasu z ludźmi, wiedzieliśmy, że chcemy tam być!

Magazyn ETNH wspiera z całego serca takie inicjatywy, dlatego objęliśmy patronatem medialnym to wydarzenie.

Będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach, relacjonować przebieg na miejscu i najważniejsze – już nie możemy doczekać się, aby spotkać się z Wami i spędzić 3 dni podczas tego gravelowego święta 10-12 czerwca.


Piguła informacyjna:

Kiedy: 10-12 czerwca 2022
Gdzie: Bolimowski Park Krajobrazowy
Baza: Zaścianek Babie Lato

Strona www: graveloza.cc
Wydarzenie na FB (ze szczegółami imprezy): fb.me/e/1B2GYbGIH
Instagram: instagram.com/graveloza

Zapisy startują 22.02.2022 od 20:22: www.graveloza.cc/zapisy

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czytaj dalej

Podobne artykułu

0
Would love your thoughts, please comment.x