Fizik Vento Ferox Carbon – szuter i przełaje

Kategorie:

Michał Góźdź
Michał Góźdźhttp://www.etnh.cc
Naczelny redaktor gravelowego magazynu ETNH. Brzmi poważnie! Od 20 lat inspiruje do podróżowania po górach. Inicjator polskiej sceny enduro, obecnie pasjonat graveli, wyścigów ultra i bikepackingu. Stale trzymający rękę na pulsie aktualnych trendów.
spot_img

Fizik dodał do swojej oferty buty Vento Ferox Carbon. Zupełnie nowe buty all-road zaprojektowane specjalnie do wyścigów szutrowych i przełajowych. Te dwie dyscypliny wymagają wiele od obuwia, od szybkości i wydajności, po radzenie sobie z luźnymi nawierzchniami i zakrętami w szybko zmieniających się warunkach. Nowy Vento Ferox Carbon został zaprojektowany, aby sprostać wszystkim wymaganiom.

Nowy but włoskiej marki ma lekką cholewkę z laminowanej siateczki, połączoną z podeszwą zewnętrzną X1 z włókna węglowego z gumowym bieżnikiem o wskaźniku sztywności 10/10, oraz systemem zapinania Li2 Boa (niższy profil pokrętła) zapewniającym precyzyjne dopasowanie. Waga poniżej 300g.

Fizik Vento Ferox Carbon będą dostępne w rozmiarach 36-48 w dwóch opcjach kolorystycznych: liliowo-białym i czarnym/czarnym.
Nie są dostępne jeszcze w żadnym polskim sklepie, ale to zaraz się zmieni. Cena detaliczna ustalona jest na poziomie 299 EUR.

Zdjęcia: fizik.com

0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czytaj dalej

Podobne artykułu

0
Would love your thoughts, please comment.x