Danielo Premium Collection

Kategorie:

Od wiosny testowaliśmy dwa zestawy ubrań Danielo należące do kolekcji Premium polskiej firmy. Ujmując krótko, możemy je polecić. 

Oba zestawy, czyli Z-PR2 (648 zł) i Z-PR8 (608 zł) składają się ze spodenek i koszulek. Każdy z produktów można też kupić oddzielnie. Zestawy, choć różne kolorystycznie, są do siebie podobne pod względem rozwiązań i detali oraz jakości wykończenia. Koszulki Race Fit (tak, trzeba być szczupłym!) wyposażono m.in. w zamki YKK i trzy kieszenie oraz jedną na suwak.

 

Wykonane są z lekkiego, bardzo przewiewnego materiału, zdecydowanie na lato. To, co jednak najważniejsze, to fakt, że po pieciu miesiącach ciągłego używania nadal wyglądają bardzo dobrze, nic się nie pruje ani nie rozciąga. To samo dotyczy spodenek z wkładką Zonzolan, wykonanych, jak to się ładnie nazywa, technologią bezszwową. Dobrze dobrano zarówno długość szelek, jak i grubość nogawek. Wykończenie koszulki (dół) i spodenek (nogawki) grubą taśmą sprawia, że nic nie uciska, a całość dobrze leży. Podsuwaniu się materiału do góry zapobiegają antypoślizgowe wstawki od wewnątrz.  

 

Plusy i minusy

+ bardzo dobre wykonanie

+ przemyślane detale wykończenia

+ dopasowany, aerodynamiczny krój (czytaj: musisz być szczupły)

– bardzo przewiewny materiał góry

 

 

danielo.pl

 

 

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu: Grzegorz Radziwonowski
Zdjęcia: Michał Kuczyński

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x