Cannondale SuperSix Evo wjeżdża w teren z modelami CX i SE

Kategorie:

Cannondale prezentuje nowy model ogłaszając światu: „Uwolniliśmy legendarne osiągi SuperSix Evo, aby zdominować tor 'crossowy’ i przejechać przez szutrowe ścieżki. Płynniejszy, smuklejszy i bardziej wydajny niż kiedykolwiek – brud właśnie stał się szybszy.” I dołączono do tego całą serię informacji PR. Z chęcią zweryfikujemy je w praktyce, a póki co zapraszamy do galerii.

Szybki stał się brudny
To nasz najszybszy rower do jazdy po mieszanych nawierzchniach, wyposażony w sprawdzone aerodynamiczne profile rur, które zapewnią ci przewagę na trasie – od wzgórz Flint Hills po belgijskie błoto.

Zdobądź punkt kulminacyjny
Wystartuj z linii startu, korzystając z szybkiego przyspieszenia dzięki ultrakrótkim widełkom łańcuchowym, i ujarzmij technikę dzięki mocy skrętu naszej legendarnej geometrii OutFront.

Wybierz swój bieżnik
Przebijaj się przez błoto i pewnie pokonuj nierówności. SuperSix Evo CX i SE mają 13 mm prześwitu na oponę 33 mm zgodną z przepisami UCI lub miejsce na oponę 45 mm dla tych, którzy nie chcą przekraczać taśmy.

Pewność w każdym rozmiarze
Ta geometria zmieniła zasady prowadzenia roweru w cyclocrossie i szybko znalazła swoje miejsce na podium w gravelu. Zaczęliśmy od luźnego kąta główki – 70 stopni (to terytorium rowerów górskich), a następnie połączyliśmy go z bardzo długim offsetem widelca, aby zapewnić Ci niesamowitą stabilność, jednocześnie redukując szlak dla zwinnego i zwinnego prowadzenia. Jest to rodzaj wygranej dla ludzi, którzy lubią wygrywać.

INFORMACJE O AUTORZE:

Autor tekstu:
Zdjęcia:
Grzegorz Radziwonowski
Grzegorz Radziwonowski
Ciągle w siodle, bez względu na to, czy był to kiedyś rower XC, czy częściej gravel jak obecnie. Nie boi się zmian i nowych wyzwań.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

[dis2]
0
Would love your thoughts, please comment.x