BIKE x ETNH – nowe otwarcie

Kategorie:

DLACZEGO ROBIMY MEDIA OD NOWA?

Naszym celem jest dostarczanie unikalnych treści w jakości premium z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji dla świadomych czytelników.

Szanujemy i doceniamy dziedzictwo drukowanej prasy, ale staramy się znaleźć jej nowoczesną interpretację docierając do odbiorców poprzez: responsywne serwisy online, zaangażowanie czytelników w social mediach oraz wysokiej jakości vlogi i podcasty.

WYJĄTKOWE HISTORIE

Publikujemy wiadomości, szczegółowe recenzje techniczne, relacjonujemy imprezy i wyścigi rowerowe oraz inspirujemy do eksploracji nowych miejsc na rowerze zachowując respekt dla natury, wszystkich kultur i ludzi. To, co naprawdę nas ekscytuje, to ekskluzywne materiały i wyjątkowe historie, których nie znajdziesz nigdzie indziej. 

Portfolio dwóch niezależnych tytułów pokrywa tematycznie wszystkie aktualne trendy: MTB i eMTB – BIKE, kolarstwo gravelowe i CX, wyścigi ultra, bikepacking – ETNH, generując miesięcznie do 250 000 unikalnych odwiedzin serwisu online i ponad 60 000 zaangażowanych followersów w social mediach.

PRZESTRZEŃ

Tworzymy miejsce otwarte dla wszystkich gotowych opowiedzieć ciekawe historie, dzielić się pasją podróżowania na rowerze oraz inspirować do przekraczania własnych granic.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Promujemy postawy i działania odpowiedzialne społecznie. Podróżujemy w zgodzie z filozofią Leave No Trace oraz pokazujemy jak można zmieniać świat z szacunkiem dla otoczenia.

Mam wielką ambicję, by umrzeć z wyczerpania, a nie z nudy.

Uczyniliśmy to hasło naszym motto przewodnim, aby nie ustawać w dostarczaniu treści najlepszej jakości.

 


DWA NIEZALEŻNE SERWISY

Portfolio dwóch niezależnych tytułów pokrywa tematycznie wszystkie aktualne trendy: MTB i eMTB – BIKE, oraz kolarstwo gravelowe i CX, wyścigi ultra, bikepacking – ETNH.

UNIKALNE TREŚCI JAKOŚCI PREMIUM

Ekskluzywne materiały i wyjątkowe historie opowiadane przez uczestników. Szczegółowe recenzje techniczne, relacje z imprez i wyścigów rowerowych. Inspirujące podróże i przewodniki po miejscach które warto odwiedzić.

NOWOCZESNE KANAŁY DOTARCIA

W pełni wykorzystany potencjał nowoczesnych kanałów serwowania treści: 2 responsywne serwisy online, zaangażowanie czytelników w social mediach oraz wysokiej jakości wideo i podcasty.

WYDANIA SPECJALNE MAGAZYNÓW

Szanujemy i doceniamy dziedzictwo drukowanej prasy, proponując jej nowoczesną interpretację. Planujemy w sezonie 2022 cztery wydania specjalne Magazynów – drukowane materiały z ponadczasową treścią w wyjątkowej oprawie graficznej.

 

Michał Góźdź
Michał Góźdźhttp://www.etnh.cc
Naczelny redaktor gravelowego magazynu ETNH. Brzmi poważnie! Od 20 lat inspiruje do podróżowania po górach. Inicjator polskiej sceny enduro, obecnie pasjonat graveli, wyścigów ultra i bikepackingu. Stale trzymający rękę na pulsie aktualnych trendów.

Czytaj dalej

Podobne artykułu

0
Would love your thoughts, please comment.x